Saprātīgas drošības sistēmas valdības ēkām

Tā kā valdības ēkas pilda visdažādākās funkcijas, tad tām nepieciešami viselastīgākie slēgšanas un drošības risinājumi.

Sākot ar birojiem, mācību centriem un mācību telpām līdz visslepenākajām telpām ir jābūt uzticamām durvīm un sistēmām, turklāt visam, no mehāniskajām slēdzenēm un durvju konstrukcijām līdz elektroniskiem risinājumiem, kā piemēram, signalizācijas un pieejas kontroles sistēmas, ir jādarbojas vienoti, viegli administrējami un ilglaicīgi (future-proof way).

Galvenās jomas, kur ASSA ABLOY var piedāvāt integrētus risinājumus:

Perimetrs un pirmā stāva/pagrabstāva (grounds) drošība: pieejas kontrole sistēmas ļauj attālināti uzraudzīt telpas no kontroles biroja un pārliecināties, ka visi viesu ieejas gadījumi tiek kontrolēti.
Galvenā ieeja: lielai/intensīvai slodzei paredzētas automātiskās bīdāmās, rotējošās vai vērtņdurvis kopā ar elektronisko pieejas kontroles sistēmu ar attālinātu uzraudzību no centrālās telpas, lai nodrošinātu visu apmeklētāju pieejas kontroli paredzētajos diennakts laikos.
Administratīvās telpas: izturīgi un robusti specializēti produkti, kā piemēram, masterkey sistēmas un pieejas kontroles risinājumi, kā arī augstas drošības klases aizkritņa slēdzenes (deadlocks) un piekaramās slēdzenes nodrošina nepiederošu personu nepiekļūšanu tīklam vai informācijai.
Pamatlīdzekļu/īpašuma izsekojamība: programmējamie atslēgu un garderobes skapīši viegli iekļaujas pieejas kontroles risinājumos un sniedz papildus drošību, pateicoties reālā laika izsekojamības sistēmai, atzīmēšanai/reģistrēšanai un vērtīgāko pamatlīdzekļu izsekojamībai.
Avārijas izejas: steidzamas izejas/izkļūšanas risinājumi kopā ar ērtu izejas drošības sistēmu, ieskaitot pielāgojamas (fit-for-purpose) ugunsdrošības durvis un panikas/ārkārtas izejas sistēmas, kas pasargā gan cilvēkus, gan īpašumu ārkārtas gadījumos un novērš iekļūšanu ēkā no ārpuses jebkurā situācijā.