Viss vienā – durvju atvēršanas risinājums mazumtirgotājiem

Drošības risinājumiem mazumtirdzniecības telpās ir jānodrošina klienta drošība iepirkšanās laikā.

Veikalos un tirdzniecības centros klients ir prioritāte. Labs serviss nozīmē lielu dažādību un vieglu pieejamību, tomēr izvairoties no zādzībām un pārkāpējiem.

Durvju risinājumiem un evakuācijas ceļu sistēmām ir jābūt pietiekami vienkāršām, lai tās varētu nodrošināt lielu cilvēku plūsmu un strauju preču pārvietošanu jebkurā laikā, kamēr vien pieejas kontroles risinājumi ļauj uzraudzīt un ierobežot pieeju ēkas tehniskajām un palīgtelpām.

Galvenās jomas, kur ASSA ABLOY var piedāvāt integrētus risinājumus:

Galvenā ieeja: lielai/intensīvai noslodzei paredzētas automātiskās bīdāmās, rotējošās vai vērtņdurvis, kas izskatās skaisti un ir viegli pieejamas visiem pircējiem.
Personāla telpas: mehāniskās slēdzenes personāla telpās samazina draudus personālam, nepieļaujot nepiederošu personu iekļūšanu, un pieejas kontroles sistēma nodrošina pieejas tiesības visiem darbinieki, ieskaitot pagaidu darbiniekus, pateicoties drošiem identifikācijas risinājumiem, kurus var pārvaldīt attālināti.
Iekraušanas peroni un noliktavas: Pieejas kontrole un droši identifikācijas risinājumi nodrošina pilnvaroto personu piekļūšanu ierobežotas pieejamības telpām, kur glabājas preces vai produkti, un uztur viegli pārbaudāmu inventāra piekļuves reģistru. Sistēma pieļauj arī piegādes pēc darba laika, piešķirot piegādātājiem pieejas tiesības slēgtiem vārtiem, kurus var atvērt uz piegādes laiku, pārējām telpām paliekot slēgtām.