Dzīvojamo telpu slēdzenes un drošības sistēmas

Privātmājām un dzīvokļu kompleksiem paredzētajām slēdzenēm un drošības sistēmām ir jāpiedāvā aizsardzība pret ielaušanos un zādzībām un tomēr tām jābūt ērtām un viegli lietojamām.

Sākot ar ieejas drošības durvīm ar tradicionālām mehāniskajām slēdzenēm un cilindriem  līdz cutting-edge digitālajām slēdzenēm un motorizētajiem cilindriem, drošības risinājumi dzīvojamām telpām ir jāpielāgo individuālām drošuma, drošības un ērtību prasībām. Tām var pievienot arī CCTV un signalizācijas sistēmas.

Galvenās jomas, kur ASSA ABLOY var piedāvāt integrētus risinājumus:

Ieejas durvis: Elektromehāniskie slēgšanas risinājumi un digitālās durvju slēdzenes nodrošina privātmājas ieejas drošību. Dzīvokļu kompleksiem tie ir pieejas kontroles risinājumi, izmantojot viedkartes, lai paaugstinātu aizsardzību pret iebrucējiem, kas vienlaicīgi pieļauj apkalpojošā personāla ieeju tam paredzētajos laikos.
Garāžas durvis: garāžas var nodrošināt ar elektromehāniskajām slēdzenēm un signalizācijām, ko var vienkārši pievienot un lietot. Dzīvokļu kompleksos, pieejas kontroles sistēmas ar personalizētām viedkartēm ļauj ēkas iedzīvotājiem ieiet savā dzīvesvietā un nepieļauj svešinieku iekļūšanu ēkā.
Logi: gan digitāli, gan mehāniski logu slēgšanas risinājumi sniedz papildu drošību privātmājām un var tikt pievienoti jebkura veida logiem.
Signalizāciju sistēmas: lai pilnībā nodrošinātu privātmājas drošību, elektriskā pieslēguma (vadu) un bezvadu signalizācijas var pievienot durvīm un logiem.
Citas teritorijas/telpas: piekaramās slēdzenes sniedz papildu drošību visā mājā, no garāžas instrumentu kastes līdz dārza šķūnim, pasargā bērnus no nedrošām teritorijām un aizsargā lietas un īpašumu no zādzībām.