Integrēti durvju atvēršanas risinājumi atpūtas vai sabiedriskās telpās

Drošības risinājumiem sabiedriskā telpā ir jāļauj apmeklētājiem gūt pozitīvus iespaidus un pieredzi, vienlaicīgi nodrošinot drošu un ērtu telpu izmantošanu

Sabiedriskajām ēkām ir jābūt atvērtām un tomēr labi aizsargātām pret iebrucējiem, zādzībām, vandālismu un ugunsgrēkiem. Produkta dizainam ir jābūt piemērotam gan senām, vēsturiskām celtnēm, gan modernai stikla konstrukcijai.

Sporta centri, koncertzāles un muzeji ir starp tiem dažiem sabiedriskajiem centriem, kur nepieciešami avārijas evakuācijas ceļu risinājumi, kas aprīkoti ar ārkārtas izejām, evakuācijas elektriskajām aizkritņu slēdzenēm un avārijas atvēršanas pogām, lai nodrošinātu apmeklētāju drošību, bet tie var darboties arī kā pieejas kontroles sistēma, kas nepieļauj neatļautu iekļūšanu ierobežotas pieejamības telpās.

Galvenās jomas, kur ASSA ABLOY var piedāvāt integrētus risinājumus:

Perimetrs un pirmā stāva/pagrabstāva (grounds) drošība: pieejas kontrole sistēmas ļauj attālināti uzraudzīt telpas no kontroles biroja un pārliecināties, ka visi viesu ieejas gadījumi tiek kontrolēti.
Galvenā ieeja: lielai/intensīvai slodzei paredzētas automātiskās bīdāmās, rotējošās vai vērtņdurvis kopā ar elektronisko pieejas kontroles sistēmu ar attālinātu uzraudzību no centrālās telpas, kas reģistrē ēkā ienākušo apmeklētāju datus
Publiskās telpas: fiziskās un loģiskās pieejas kontroles risinājumi var tikt izmantoti un pielāgoti, lai atļautu vai ierobežotu pieeju tādām telpām, kā atpūtas telpas (WC), kafejnīcas un auditorijas konkrētos diennakts laikos.
Garderobes un VIP telpas: tālvadības pieejas kontroles risinājumi kopā ar drošības sistēmām, ieskaitot CCTV, nodrošina, lai atbilstošām personām atbilstošā laikā būtu tiem nepieciešamās pieejas tiesības, bet pārējā laikā, pieeja būtu liegta.
Avārijas izejas: steidzamas izejas/izkļūšanas risinājumi kopā ar ērtu izejas drošības sistēmu, ieskaitot pielāgojamas (fit-for-purpose) ugunsdrošības durvis un panikas/ārkārtas izejas sistēmas, kas pasargā gan cilvēkus, gan īpašumu ārkārtas gadījumos un novērš iekļūšanu ēkā no ārpuses jebkurā situācijā.