Darbības

ASSA ABLOY Grupas reģionālās nodaļas ražo un pārdod mehāniskās un elektromehāniskās slēdzenes, digitālās durvju slēdzenes, cilindrus un drošības durvis, kas pielāgotas vietējā tirgus standartiem un drošības prasībām. Globālās nodaļas globālajam tirgum ražo un pārdod elektroniskās piekļuves vadību, identifikācijas produktus un ieejas automatizēšanas sistēmas.

 

Opening Solutions

EMEA ir līderis savu produktu jomās Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Komerciālo segmentu veido aptuveni 60% no pārdošanas un 40% no mājokļu sfēras. EMEA aptver lielu skaitu Grupas uzņēmumu ar labām zināšanām par vietējo tirgu un daudziem dažādu tirgu aspektiem. Produkti galvenokārt tiek pārdoti ar vairāku izplatīšanas kanālu starpniecību, kā arī tieši gala patērētājiem.

Piedāvājums: mehāniskās un elektroniskās slēdzenes, digitālās durvju slēdzenes, drošības durvis un ugunsdrošas durvis, kā arī aparatūra.

Grupas kopējais EMEAS akciju skaits:

______________________________

 

Opening Solutions Amerikā

Lielākā daļa no pārdošanas apjoma ir ASV un Kanādā, kur ASSA ABLOY plaši organizē tirdzniecību un pārdod savus produktus caur izplatītājiem. Industriālie un komerciālie klienti ir lielākais "gala klientu" segments. Šis segments aizņem 80% no pārdošanas apjoma, kamēr privāto mājokļu segments veido 20% no tirdzniecības.

Pārdošana Dienvidamerikā un Meksikā notiek galvenokārt caur izplatītājiem, vairumtirdzniecību un mājokļa labiekārtošanas veikalu starpniecību.

Piedāvājums: mehāniskās un elektroniskās slēdzenes, digitālās durvju slēdzenes, cilindri, durvju armatūra, drošības durvis, durvju rāmji, kā arī industriālie paaugstinātas drošības žogi un vārti.

Grupas kopējais akciju skaits Amerikā: 

______________________________

 

Opening Solutions Āzijas, Klusā Okeāna reģionā

Āzijas valstis ir jaunattīstības tirgus bez noteiktiem drošības standartiem. Jaunās konstrukcijas veido aptuveni trīs ceturtdaļas no pārdošanas apjoma. Ķīnas tirgū gan mājās gan darba vietās bieži tiek izmantotas tāda paša tipa rokturu un aparatūras slēdzenes. Ķīnā tiek ražotas produkcijas vienības arī citiem ASSA ABLOY uzņēmumiem.

Austrālija un Jaunzēlande ir visnobriedušākie tirgi, kuros ir noteikti slēdzeņu standarti un kuros pārdošanas apjomu veido jauninājumi un modernizācija.

Piedāvājums: mehāniskās un elektroniskās slēdzenes, digitālās durvju slēdzenes, paaugstinātas drošības durvis, ugunsdrošas durvis un aparatūra.

Grupas Āzijas un Klusā Okeāna kopējais akciju skaits:

______________________________

 

Global Technologies 

Global Technologies aptver divas uzņēmējdarbības jomas: HID Global un ASSA ABLOY Global Solutions.

HID Global ir pasaules mēroga līderis kas saistīts ar uzticamas identitātes noteikšanas risinājumiem, veltīts pasaules cilvēku, vietu un lietu uzticamas identitātes nodrošināšanai. Klientu vidū ir uzņēmumi aprūpes, izglītības, finanšu, valdības un valsts iestādes.

ASSA ABLOY Global Solutions ir vadošie attīstot drošus un stabilus pieejas risinājumus viesnīcām, kruīza kuģiem, studentu naktsmītnēm un veco ļaužu aprūpes telpām. Global Solution sistēmas un produkti ir uzstādīti vairāk kā septiņos miljonos viesnīcu istabās vairāk, nekā 42 000 viesnīcu visā pasaulē.

Grupas Global Technologies akciju skaits:

______________________________

 

 

Entrance Systems

Entrance Systems ir pasaules līderis ar pārdošanas uzņēmumiem 35 valstīs un izplatītājiem 90 valstīs. Pakalpojumu darbības veido gandrīz vienu trešo daļu no pārdošanas apjoma.

Produkti tiek pārdoti izmantojot trīs kanālus. Jaunas iekārtas un visaptverošs serviss tiek pārdots galapatērētājam tieši zem ASSA ABLOY zīmola. Netiešs kanāls, galvenokārt paredzēts lieliem un vidējiem uzņēmumiem zem zīmola ENTREMATIC. CARDO pārdod detaļas un armatūru industriālajām durvīm industriālajā un dzīvojamajā segmentā un sensorus durvju un liftu nozarēs.

Piedāvājums: produkti, servisi un to daļas ieejas automatizēšanā: automātiskās viras, slīdošās un rotējošās durvis, industriālās durvis, garāžu durvis, augstas izpildīt spējas durvis, iebraukšanas risinājumi, angāru durvis, vārtu automatizācija,  gaisvadu durvju un sensoru detaļas.

Grupas Entrance System akciju skaits: