Inovācijas

Inovācijas ir nākotnes izaugsmes ķīla. Kā pasaules mēroga līderis durvju atvēršanas risinājumu jomā, ASSA ABLOY cenšas kļūt par visinovatīvāko uzņēmumu.

Inovācijas ir ASSA ABLOY vēstures pamatā. Kopš 2005.gada mēs esam palielinājuši savas R&D investīcijas par 130% un ražošanas inženieru skaits ir pieaudzis līdz 1400. Produkcijas tirdzniecības apjomi pēdējos trīs gados ir sasnieguši gandrīz 30% no visiem tirdzniecības ieņēmumiem un elektromehānisko produktu tirdzniecības apjomi, ieskaitot ieejas durvju automātiku, ir pieauguši no 20% līdz 49% no Grupas tirdzniecības ieņēmumiem kopš 2000.gada. 

2000 | SEK 14 billion

2013 | SEK 48 billion

 

Mehāniskie produkti

 

Ieejas automātika

 

Elektromehāniskie produkti

 

Drošības durvis

 

Pateicoties šādiem rādītājiem, ASSA ABLOY jau otro reizi pēc kārtas iekļuvis Forbes Pasaules 100 Inovatīvāko uzņēmumu sarakstā, 2013.gadā ieņemot 78.vietu un 2014.gadā – 93.vietu.

Ņemot vērā 20 gadu pieredzi, ASSA ABLOY turpina veicināt drošības industrijas izaugsmi, piedāvājot ilgtspējīgus, drošus un uzticamus risinājumus. 

Ilgtspējīgi produkti un procesi ir daudz efektīvāki no resursu izmantošanas viedokļa. ASSA ABLOY var samazināt izdevumus un celt Grupas, kā arī savu klientu vērtību, padarot ilgtspēju par produktu inovācijas procesa neatņemamu sastāvdaļu.

Tiek pieliktas visas pūles, lai katrs jaunais produkts būtu pēc iespējas energoefektīvāks. Mūsu mērķis ir veidot jaunas produktu koncepcijas, kas balstoties uz ilgtspējīgiem risinājumiem un procesiem, atrisinātu mūsu klientu problēmas un celtu to vērtību.

Tādas iniciatīvas, kā Future Lab (Nākotnes Laboratorija), ASSA ABLOY inovāciju inkubators, ļauj visiem iesaistītajiem dalībniekiem līdzdarboties un apspriesties ar ekspertiem par drošības tendencēm un ietekmēt produkta attīstību.