Namdurvis

/Local/EE/Images/Door_524x224.jpg

Ieejas durvju aizvēršanai ieteicam izmantot drošības slēdzeni vai parasto slēdzeni ar papildus drošības slēdzeni.

Drošības slēdzene slēdzas ciet un vaļā no abām pusēm ar atslēgu, kas padara to par neērtu laupītajam, kas iekļuvis pa logu un mēģina iznest mantas.

Ārdurvīm labākais variants ir pastiprināta un patentēta drošības slēdzene ar āķveida spraisli
ASSA 2000 EVO: slēdzene, kurā apvienota parastā un drošības slēdzene - ērta, kad esat mājās, droša - kad ārpus tās!

 

1. No iekšpuses slēdzene viegli aizslēdzama un atslēdzama ar rokturīša palīdzību.
 

 

 

 

 

2. Izejot no mājas, rokturītis viegli bloķējas ar fiksatora palīdzību, kas atrodas uz slēdzenes gala plates. Tas neļauj slēdzeni atslēgt no iekšpuses bez atslēgas.
 

 

 

 

 

3. Atslēdzot ar atslēgu, rokturīša funkcijas atjaunojas automātiski. Ņemot vērā ērto lietošanu, tā ir vislabākā slēdzene dzīvokļiem, privātmājām utt.
 

 

 

 


Ārdurvīm ļaudīm, kas vērtē ērtību un mūsdienīgus risinājumus ieteicama drošības slēdzene ASSA Villa, kas darbojas ar nelielas tālvadības palīdzību.

Atkarībā no vēlmēm un prasībām iespējams izvēlēties atšķirīgu slēdzenes darba režīmu.

  • Atgriežoties mājup un nospiežot pogu uz pults iespējams atvērt durvis tikai nolaižot durvju rokturi, atslēgu nemaz nav nepieciešams pielietot
  • Atrodoties istabā ar pults vai pašas slēdzenes priekšējā paneļa palīdzību var uzstādīt vienu no trijiem atšķirīgiem darba režīmiem. Slēdzeni var atstāt pilnībā atvērtu, vai palaist tā saucamo iziešanu režīmu, kad durvis no iekšpuses atveras gan uzspiežot uz durvju roktura no ārpuses gan ar atslēgas palīdzību
  • Tāpat var iekļaut drošuma režīmu - tā tiks ieslēgts arī āķveida rīģelis

Slēdzene ar pulti strādā uz baterijām. Pateicoties modulim Villa var viegli uzstādīt durvīs, kurās jau tika uzstādītas ASSA slēdzenes. Villa pārdod ASSA Security Center.


Koka māju ārdurvīm būs piemērots Fix 2000, kurš slēdz durvis pie viena atslēgas pagrieziena uzreiz trīs vietās, sasniedzot ar to pašu atslēgu sistēmas trīs pamatmērķus. Slēdzene 1,7 m garumā tur durvis ļoti stabili, ievērojami uzlabojot ārējo laika apstākļu panesamību un samazinot zādzības iespēju.

Ja vēlaties ārdurvīs divas slēdzenes ASSA 565 un Fas 131.

Ja mājā ir dažas slēdzamas durvis, šajā gadījumā būtu vērts pārdomāt atslēgu sistēmu. Mūsdienās nav obligāti staigāt ar lielu atslēgu saišķi, pietiks arī ar vienu atslēgu, kas ver vaļā visas vajadzīgas durvis.